Kontakt

Juraj Reck
Mierová 832/15
96681 Žarnovica

Mobil: 0908919950
E-mail: reckjuraj@gmail.com

 
 
 
 
 
 
Ako ušetriť ? 
 
 30 %
úspora 

Zatepľovanie stien

Pomocou aplikačných koncoviek, ktorá umožňuje bezprašný odvod dopravovaného vzduchu, je možné fúkanú izoláciu využiť pri priečkach zo sádrokartónu, obvodové konštrukcie domov.
Výhoda je, že sa dá aplikovať jedným otvorom do úseku o šírke až 80 cm a výške do 3,2 m. Pri vyšších konštrukciách je potrebné vytvoriť vodorovný predel.

Vnútorné steny
Využívajú sa ľahké konštrukcie po naplnenie celulózovou izoláciou takto vyplnené steny prerušia tepelné mosty a dosiahnu vynikajúce zvukovo-izolačné hodnoty. Môžeme ich použiť aj drevené ako aj pre kovové konštrukcie.
Športové haly sú veľmi účinné pre zníženie celkovej hladiny hluku vo vnútornom prostredí.
Využívajú sa ja v nahrávacích a rozhlasový štúdiách ,interiéry barov a diskoték. získavajú lepšie akustické parametre. Akusticky účinná vrstva sa obvykle pohybuje od 2,5 cm do 6 cm.

Vonkajšie steny

Fasády je možné izolovať nástrekom alebo pod odvetrávané fasádne systémy.
Aplikovaná izolácia na fasádu má význam pre ochranu proti vlhkosti, tepelnú a zvukovú izoláciu. Vzhľadom k nízkemu difúznemu odporu vrstiev tvorených nástrekmi celulózovej izolácie, je jej aplikácia vhodná aj do odvetrávaných zateplovacích systémov.
Toto je možné za pridaní vody alebo špeciálnych lepidiel. Použitie tiež zvyšuje protipožiarne vlastnosti. Nástreky do konštrukcií je možné vykonávať až do hrúbky 150 mm na stenách. Ich využitie je možné aj na rámové konštrukcie drevo-domov.